Aukcja - licytacja. Spływ tratwą po Biebrzy dla WOŚP 2024

Licytuj – Jednodniowy spływ tratwą po Biebrzy dla WOŚP 2024

Biebrza24 i Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2024Siema, siema!!!

W niedzielę 28 stycznia br. odbędzie się 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Hasło tegorocznej edycji brzmi - "Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych".
Tradycyjnie oprócz tysięcy wolontariuszy, którzy z puszkami wyruszą na ulice, wspomóc WOŚP można będzie również poprzez różne licytacje.

Od kilkunastu lat na ile możemy również wspieramy WOŚP i całą akcję Jurka Owsiaka. Uważamy, że ta zbiórka nie tylko wspomaga szpitale, ratuje bezcenne ludzkie życie, ale przede wszystkim pokazuje jak polskie społeczeństwo w tych dniach potrafi się zjednoczyć i w formie wolontariatu wspólnie zrobić coś mega wielkiego dla drugiego człowieka.

Dlatego też i my wraz z Augustowskim Sztabem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na licytację wystawiamy atrakcję turystyczną jakiej przez 32 lata grania świątecznej orkiestry jeszcze nie było.

Mamy wielką nadzieję i wierzymy w to, że Spływ tratwą, który można wylicytować klikając w poniższy link będzie cieszył się dużym zainteresowaniem.

Serdecznie zapraszamy do licytacji. Cała kwota przeznaczona jest na szczytny cel.

Kierujemy również prośbę do Wszystkich, którzy z różnych przyczyn nie mogą wziąć udziału w licytacji o nagłośnienie i udostępnienie tej informacji wśród swoich znajomych, niech dotrze do jak największej liczby odbiorców.

Wierzymy w siłę mediów społecznościowych, a przede wszystkim w Wasze wielkie serca i zaangażowanie.
Z seducha Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dziękujemy Wam za pomoc. Pamiętajmy dobro wraca.

Przez Biebrza24 Informacje