Domek nad Biebrzą - agroturystyka.

Domek nad Biebrzą - agroturystyka położony jest w otulinie Biebrzańskiego Parku Narodowego w niedużej, spokojnej i przede wszystkim bezpiecznej miejscowości Sztabin. Za nami rozpościerają się widoki na las oraz Pradolinę Biebrzy. Gmina Sztabin posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę turystyczną i okołoturystyczną. Co też przekłada się na Wasz udany wypoczynek. Naszym atutem jest również niedalekie sąsiedztwo Augustowa (25 km).

Oferujemy naszym Gościom noclegi w oddzielnym domku, w którym znajdują się pokoje 2-osobowe, 3-osobowe i 4-osobowe. To idealne miejsce noclegowe dla rodzin z dziećmi, grupy znajomych jak również osób indywidualnych. Domek nad Biebrzą posiada duży zadaszony i oszklony taras. To idealne miejsce do poczytania książki, wspólnych rozmów, biesiady lub chwili relaksu w leżaku przy lampce wina oczywiście naszej produkcji. Na podwórku przy domku znajduje się również miejsce rekreacyjne gdzie dzieci mogą pobawić się na placu zabaw. Starsi natomiast mogą rozpalić ognisko lub grilla kosztując nasze regionalne wyroby mięsne i smakując trunki oraz napitki w doborowym towarzystwie.

 

Pokoje w domku wyposażone są w:

Każdy z pokoi posiada swoje niezależne wejście,
oddzielne łazienki,
TV,
bezpłatne Wi-Fi,
wygodne łóżka 1 i 2-osobowe,
stoliki,
krzesła,
ręczniki,
czajniki bezprzewodowe,
kubki,
talerze,
sztućce,
lodówkę pod tarasem,
ogólnodostępny aneks kuchenny.

Uwaga!!! Goście ze zwierzętami przyjmowani są w pokojach po wcześniejszym uzgodnieniu z właścicielem.

Dysponujemy również swoim zapleczem gastronomicznym ze smaczną regionalną kuchnią podlaską. Zapewniamy całodniowe wyżywienie: śniadania, obiadokolacje i kolacje (z możliwością wyboru). Na zamówienie przygotowujemy lunch pakiety, które są dobrą alternatywą, dla osób wybierających się na spływ kajakowy, spływ tratwą wycieczki rowerowe czy też wycieczki piesze szlakami BbPN. Porę wydawania posiłków dostosowujemy do Państwa możliwości.

Osoby, które wolą przygotowywać posiłki we własnym zakresie mogą skorzystać z ogólnodostępnego aneksu kuchennego.

 

1

 

2

 

3

 

4