Ośrodek Wypoczynkowy Biebrza 24

 

Ośrodek Wypoczynkowy Biebrza24 położony jest w niedużej, spokojnej i bezpieczniej miejscowości Sztabin, przy ul. Polnej 50. Jest ostatnią posesją na ulicy. Za nami rozpościera się widok na las, Dolinę Biebrzy oraz pola i łąki nadbiebrzańskie. Gmina Sztabin posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę turystyczną i okołoturystyczną. Co przekłada się na Państwa udany wypoczynek. Jednym z naszych atutów jest niedalekie sąsiedztwo od Augustowa (Sztabin - Augustów 25 km). Jeżeli poszukujesz noclegu i odpoczynku w Biebrzańskim Parku Narodowym w ciszy, z dala od miejskiego zgiełku w bezpośrednim kontakcie z naturą, to dobrze trafiłeś.

Oferujemy naszym Gościom noclegi w dużych, słonecznych i przestronnych pokojach, jedno, dwu, trzy i cztero - osobowych z łazienką, TV i bezpłatnym dostępem do internetu (Wi-Fi). Pokoje znajdują się na poddaszu i posiadają niezależne wejście przez klatkę schodową. Pokoje wyposażone są w wygodne łóżka jedno i dwuosobowe, stoliki, krzesła, ręczniki, czajniki bezprzewodowe, kubki, talerze i sztućce. To idealne miejsce noclegowe dla rodzin lub osób indywidualnych, ceniących przestrzeń i komfort wypoczynku.

Ośrodek Wypoczynkowy Biebrza24 posiada duży zadaszony taras. To świetne miejsce do poczytania książki, wspólnych rozmów lub chwili relaksu w leżaku przy lampce wina na świeżym powietrzu. Na podwórku znajduje się również miejsce rekreacyjne gdzie najmłodsi mogą pobawić się na placu zabaw. Starsi natomiast mogą rozpalić ognisko lub grilla kosztując nasze regionalne domowe wyroby mięsne i smakując trunki oraz napitki w doborowym towarzystwie.

Dysponujemy również swoim zapleczem gastronomicznym ze smaczną regionalną kuchnią podlaską, w której zapewniamy całodobowe wyżywienie: śniadania, obiady, obiadokolacje i kolacje (z możliwością wyboru). Na zamówienie przygotowujemy lunch pakiety, które są dobrą alternatywą, dla osób wybierających się na spływ, czy też wycieczki piesze lub rowerowe. Porę wydawania posiłków dostosowujemy do Państwa możliwości.

Osoby, które wolą przygotowywać posiłki we własnym zakresie mogą skorzystać z ogólnodostępnego aneksu kuchennego.

Galeria zdjęć - Ośrodek Wypoczynkowy Biebrza24

1

2