Ośrodek Wypoczynkowy Biebrza 24

Ośrodek Wypoczynkowy Biebrza 24 położony jest w niedużej, spokojnej i bezpieczniej miejscowości Sztabin, przy ul. Polnej 50. Jest ostatnią posesją na ulicy. Za nami rozpościera się widok na las oraz Pradolinę Biebrzy. Gmina Sztabin posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę turystyczną i okołoturystyczną. Co też przekłada się na Państwa udany wypoczynek. Jednym z naszych atutów jest niedalekie sąsiedztwo Biebrzańskiego PN i Augustowa (25 km). Jeżeli poszukujesz noclegu i odpoczynku nad Biebrzą, z dala od miejskiego zgiełku w kontakcie z naturą, to dobrze trafiłeś.

Oferujemy naszym Gościom noclegi w dużych, słonecznych i przestronnych pokojach, dwu, trzy i cztero - osobowych z łazienką, TV i dostępem do internetu (Wi-Fi). Pokoje znajdują się na poddaszu i posiadają niezależne wejście przez klatkę schodową. Pokoje zostały wyposażone są w wygodne łóżka jedno i dwuosobowe. W pokojach znajdują się też: stoliki, krzesła, ręczniki, czajniki bezprzewodowe, kubki, talerze i sztućce. To idealne miejsce noclegowe dla rodzin lub osób indywidualnych, ceniących przestrzeń i komfort wypoczynku.

Ośrodek Wypoczynkowy Biebrza 24 posiada duży zadaszony taras. To świetne miejsce do poczytania książki, wspólnych rozmów lub chwili relaksu w leżaku przy lampce wina na świeżym powietrzu. Na podwórku znajduje się również miejsce rekreacyjne gdzie najmłodsi mogą pobawić się na placu zabaw. Starsi natomiast mogą rozpalić ognisko lub grilla w wyznaczonym do tego miejscu. Kosztując nasze regionalne domowe wyroby mięsne i smakując trunki oraz napitki w doborowym towarzystwie.

Dysponujemy również swoim zapleczem gastronomicznym ze smaczną regionalną kuchnią podlaską. Zapewniamy całodniowe wyżywienie: śniadania, obiady, obiadokolacje i kolacje (z możliwością wyboru). Na zamówienie przygotowujemy lunch pakiety, które są dobrą alternatywą, dla osób wybierających się na spływy, czy też wycieczki. Porę wydawania posiłków dostosowujemy do Państwa możliwości.

Osoby, które wolą przygotowywać posiłki we własnym zakresie, mogą skorzystać z ogólnodostępnego aneksu kuchennego.

1

2