Noclegi nad Biebrzą - Baza noclegowa w Biebrzańskim Parku Narodowym

Gospodarstwo agroturystyczne Biebrza 24 położone jest w województwie podlaskim między Biebrzańskim Parkiem Narodowym, puszczą augustowską, a licznymi rezerwatami. W niedużej miejscowości Sztabin nad malowniczą rzeką Biebrzą.

Gdzie nocować nad Biebrzą?

Dolina Biebrzy podzielona jest na trzy główne baseny i każdy z tych basenów jest inny. My zapraszamy serdecznie Państwa do basenu północnego. Inaczej zwanego też górnym basenem Biebrzy. Jest to jeden z najbardziej dzikich oraz naturalnie zachowanych basenów Biebrzańskiego PN. Na tym odcinku człowiek w ogóle nie ingerował w koryto rzeki. Tak jak "Matka Natura" stworzyła tę część Biebrzy tak dostojnie płynie ona do dnia dzisiejszego. Biebrza 24 to także idealna baza wypadowa do zwiedzania BbPN, sąsiadującej augustowszczyzny jak również Podlasia.

Noclegi Biebrza 24

Baza noclegowa, jaką dysponujemy jest bardzo różnorodna. Oferowany przez nas wypoczynek na Podlasiu dostosowaliśmy do potrzeb różnej grupy turystów. Zarówno indywidualnych, ale również i tych, którzy podróżują rodzinnie lub ze swoimi znajomymi.
W naszym Ośrodku Wypoczynkowym znajdują się duże przestronne w pełni wyposażone pokoje na poddaszu z niezależnym wejściem, łazienką i bezpłatnym Wi-Fi.
Wielu zwolenników znajduje również, oddzielny domek, w którym znajdują się pokoje 2-3 i 4-osobowe. Pokoje te są w pełni wyposażone z oddzielnymi wejściami, łazienkami i bezpłatnym Wi-Fi. Domek nad Biebrzą - agroturystyka posiada też zadaszone tarasy z ławkami i stolikami. To wspaniałe miejsce, gdzie w razie niepogody można miło spędzić czas na świeżym powietrzu.
Turyści podróżujący kamperami lub z przyczepami campingowymi mogą zatrzymać się na naszym Kempingu.
Posiadamy również pole namiotowe nad rzeką z prywatną linią brzegową. Można tam rozbić swój namiot lub przespać się w "nietuzinkowym apartamencie" szałasach na palach.
Z pewnością niecodzienną możliwością noclegu w Biebrzańskim Parku Narodowym jest nocleg na tratwach biebrzańskich. Który najlepiej jest połączyć z kilkudniowym spływem tratwą po Biebrzy.

Ponadto dysponujemy również własną bazą żywieniową. Naszym Gościom serwujemy smaczne domowe posiłki opierając się na regionalnej kuchni. Mogą Państwo u nas zamówić pełne wyżywienie lub dostosować je do swoich potrzeb: śniadania, obiady, obiadokolacje lub kolacje. Godziny wydawania posiłków dostosowujemy do możliwości Gości.

Wybierz odpowiedni nocleg dla siebie. Biebrza noclegi? Tylko z Biebrza 24!

Agroturystyka nad Biebrzą poleca: