Noclegi Biebrza - Baza noclegowa - Biebrzański PN

 

Noclegi nad Biebrzą - Baza noclegowa, jaką dysponuje Biebrza24 w Sztabinie jest bardzo różnorodna. Oferowane przez nas noclegi, dostosowaliśmy do potrzeb zarówno turystów indywidualnych, jak i grupowych.

W naszym Ośrodku Wypoczynkowym znajdują się duże przestronne w pełni wyposażone pokoje na poddaszu z niezależnym wejściem, łazienką i bezpłatnym Wi-Fi.

Wielu zwolenników znajduje również, nasz oddzielny wolnostojący domek, w którym znajdują się pokoje 2-3 i 4-osobowe. Pokoje te są w pełni wyposażone z oddzielnymi wejściami, łazienkami i bezpłatnym Wi-Fi. Domek nad Biebrzą - Agroturystyka posiada też zadaszony taras gdzie w razie niepogody można miło spędzić czas.

Turyści podróżujący na przykład kamperami lub z przyczepami campingowymi mogą zatrzymać się na naszym Kempingu.

Posiadamy również pole namiotowe nad rzeką Biebrzą z linią brzegową. Można tam rozbić swój namiot lub przespać się w "nietuzinkowym apartamencie" szałasach na palach.

Z pewnością niecodzienną możliwością noclegu w Biebrzańskim Parku Narodowym niespotykaną w innych ofertach turystycznych jest nocleg na tratwach biebrzańskich. I tu do wyboru mamy dwie możliwości, sam nocleg na przycumowanej tratwie, lub spływ tratwą z noclegiem na niej.

Ponadto dysponujemy również własną bazą żywieniową. Sewujemy smaczne domowe posiłki opierając się na regionalnej kuchni. Mogą Państwo u nas  zamówić pełne wyżywienie lub dostosować je do swoich potrzeb: śniadania, obiady, obiadokolacje lub kolacje. Godziny wydawania posiłków dostosowujemy do możliwości Gości.