Noclegi nad Biebrzą - Baza noclegowa w Biebrzańskim Parku Narodowym

Gospodarstwo agroturystyczne Biebrza 24 położone jest w województwie podlaskim między Biebrzańskim Parkiem Narodowym, a puszczą augustowską. W niedużej miejscowości Sztabin nad malowniczą rzeką Biebrzą. Sztabin ma bardzo ciekawą historię, jaką jest Rzeczpospolita Sztabińska.

Gdzie nocować nad Biebrzą?

Dolina Biebrzy podzielona jest na trzy główne baseny i każdy z tych basenów jest inny. My zapraszamy Państwa do basenu północnego inaczej zwanego też basenem górnym. Jest to jeden z najbardziej dzikich i co ważne naturalnie zachowanych basenów Biebrzańskiego Parku Narodowego. Na tym odcinku człowiek w ogóle nie ingerował w koryto tej rzeki. Tak jak "Matka Natura" stworzyła tę część Biebrzy tak dostojnie płynie ona od wieków. Biebrza 24 to także idealne miejsce i baza wypadowa do zwiedzania Biebrzańskiego PN, sąsiadującej augustowszczyzny jak i Podlasia.

Noclegi Biebrza 24

Baza noclegowa, jaką dysponujemy jest bardzo różnorodna. Oferowany przez nas wypoczynek na Podlasiu dostosowaliśmy do potrzeb różnej grupy turystów. Zarówno indywidualnych, którzy szukają wypoczynku z dala od zgiełku w ciszy i spokoju, ale również i tych, którzy podróżują rodzinnie lub ze swoimi znajomymi.
W naszym Ośrodku Wypoczynkowym znajdują się duże przestronne w pełni wyposażone pokoje na poddaszu z niezależnym wejściem, łazienką i bezpłatnym Wi-Fi.
Wielu zwolenników znajduje również, nasz oddzielny wolnostojący domek letniskowy, w którym znajdują się pokoje 2-3 i 4-osobowe. Pokoje te są w pełni wyposażone z oddzielnymi wejściami, łazienkami i bezpłatnym Wi-Fi. Domek letniskowy - agroturystyka Biebrza posiada też zadaszone tarasy z ławkami i stolikami. To wspaniałe miejsce, gdzie w razie niepogody można miło spędzić czas na świerzym powietrzu.
Turyści podróżujący kamperami lub z przyczepami campingowymi mogą zatrzymać się na naszym Kempingu.
Posiadamy również pole namiotowe nad rzeką z prywatną linią brzegową. Można tam rozbić swój namiot lub przespać się w "nietuzinkowym apartamencie" szałasach na palach.
Z pewnością niecodzienną możliwością noclegu w Biebrzańskim Parku Narodowym niespotykaną w innych ofertach turystycznych jest nocleg na tratwach biebrzańskich, który najlepiej jest połączyć z kilkudniowym spływem tratwą.

Ponadto dysponujemy również własną bazą żywieniową. Naszym Gościom serwujemy smaczne domowe posiłki opierając się na regionalnej kuchni. Mogą Państwo u nas zamówić pełne wyżywienie lub dostosować je do swoich potrzeb: śniadania, obiady, obiadokolacje lub kolacje. Godziny wydawania posiłków dostosowujemy do możliwości Gości.

Wybierz odpowiedni nocleg dla siebie. Biebrza noclegi? Tylko z Biebrza 24!

Agroturystyka nad Biebrzą poleca: