Regulamin wewnętrzny obiektu „Ośrodek Wypoczynkowy Biebrza24” w Sztabinie

 

Będziemy Państwu bardzo wdzięczni za współpracę w przestrzeganiu niniejszego regulaminu, który ma służyć zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa pobytu wszystkich naszych Gości.

  1. Doba hotelowa obowiązuje od godziny 14.00 do godziny 11.00 dnia następnego. Przedłużenie pobytu wymaga wcześniejszych ustaleń z właścicielem obiektu.
  2. Goście Ośrodka Wypoczynkowego Biebrza24 zobowiązani są do dokonania meldunku i uregulowania kosztów za pobyt w dniu przyjazdu.
  3. W obiektach Ośrodka Wypoczynkowego Biebrza24 obowiązuje całkowity zakaz palenia. Palenie tylko na zewnątrz budynków i tarasie.
  4. Zabrania się użyczania pokoju osobom niezameldowanym w pokoju.
  5. Osoby odwiedzające, mogą przebywać w Ośrodku Wypoczynkowym Biebrza24 w godzinach od 12.00 do 20.00. Chyba że ustalono inaczej z właścicielem.
  6. Miejsce parkingowe jest zapewnione wszystkim Gościom (nocującym w obiekcie) bezpłatnie. Parking jest czynny całą dobę. Właściciele nie ponoszą odpowiedzialności za samochód oraz znajdujące się w nim rzeczy. Swoje rowery można zostawiać we wskazanym przez właściciela miejscu w obiekcie.
  7. Goście ponoszą odpowiedzialność materialną za wyrządzone uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia obiektu, powstałych z jego winy. Zobowiązani są powiadomić właścicieli o wystąpieniu szkody, niezwłocznie po jej stwierdzeniu.
  8. Do Ośrodka Wypoczynkowego Biebrza24 możemy przyjechać ze swoimi zwierzętami, ale po wcześniejszym uzgodnieniu tego faktu z właścicielem obiektu. Pobyt zwierząt w obiekcie jest dodatkowo płatny.
  9. Wynajęcie pokoju w Ośrodku Wypoczynkowym Biebrza24 jest równoznaczne z akceptacją jego regulaminu.