Dlaczego Biebrza24

Dlaczego Biebrza24? Poznaj nasze mocne strony. I to, co nas wyróżnia spośród innych obiektów noclegowych oraz organizatorów turystyki nad Biebrzą.

Natychmiastowy kontakt. Szanujemy Twój czas, dlatego staramy się najszybciej jak to możliwe odpowiadać na pytania skierowane do nas.

Dogodne położenie naszej bazy. To nie tylko bezproblemowy dojazd do nas, ale również możliwość sprawnej komunikacji przy organizacji jakichkolwiek imprez. Ośrodek nasz jest również świetną bazą wypadową, by zwiedzić Augustowszczyznę, Suwalszczyznę czy Podlasie.

Jesteśmy elastyczni. Do każdej imprezy organizowanej u nas odnosimy się elastycznie i jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, sugestie oraz zmiany w programach przez Państwa proponowane.

Pomagamy i doradzamy. Służymy dobrą radą i swoim doświadczeniem. Przy wyborze tras spływów, ścieżek rowerowych i pieszych oraz imprez uwzględniając zainteresowania i predyspozycje wszystkich uczestników.

Bezpieczna miejscowość. Sztabin to bezpieczna, nieduża miejscowość Gminna z bardzo ciekawą historią.

Dobra infrastruktura turystyczna. W Sztabinie znajduje się: bankomat 24h, bank, Punkt Informacji Turystycznej, sklepy spożywcze, apteka, ośrodek zdrowia, mechanik i elektryk samochodowy, kościół, CPN + gaz, policja, straż, poczta, sklep wędkarski i rowerowy. Daje to naszym Gościom możliwość zaopatrzenia się i załatwienia swoich spraw bez konieczności zbędnych dojazdów, szukania i marnowania czasu.

Pomoc i bezpieczeństwo. Priorytetem dla nas jest bezpieczeństwo turystów. Korzystając z naszych usług możesz mieć pewność, że Twoja prośba o pomoc w nagłych wypadkach nie będzie zbagatelizowana. Jesteśmy pod telefonem do Twojej dyspozycji 24h/dobę. Nie tylko w naszym Ośrodku, na polu namiotowym, ale również podczas spływu lub na szlakach turystycznych.

Własny transport. Dysponujemy własnymi busami i zapewniamy pełną obsługę transportową w przewozie Turystów, bagaży i sprzętu turystycznego. Na życzenie odbieramy Gości z PKP, PKS, hoteli, pensjonatów, kwater agroturystycznych i innych miejsc pobytu. Istnieje możliwość transferu bagaży na trasie spływu pomiędzy kolejnymi miejscami noclegowymi. Dowozimy zakupy i wyżywienie w miejsca wcześniej ustalone.

Bezpieczny parking. Dysponujemy własnym parkingiem gdzie bezpiecznie można zostawić samochody, motory czy rowery.

Znamy Biebrzę. Mieszkamy od urodzenia nad Biebrzą i dobrze znamy Biebrzański Park Narodowy oraz okolicę. Posiadamy aktualne informacje oraz obserwujemy na bieżąco warunki przyrodnicze i meteorologiczne panujące na naszym terenie. Co do poziomu wody w rzece, dostępności niektórych odcinków szlaków, siły wiatrów i opadów.

Jesteśmy konkurencyjni. Nie jesteśmy agentem turystycznym ani pośrednikiem turystycznym dlatego w naszych cenach nie ma dodatkowo ukrytych kosztów.

Dobrze rozwinięta baza noclegowa. Dysponujemy własną bazą noclegową z różnymi formami zakwaterowania. Pokoje z łazienkami, domek, pole namiotowe, szałasy na palach, noclegi na tratwie biebrzańskiej oraz camping.

Wyżywienie na miejscu. Serwujemy smaczną regionalną kuchnią podlaską, w której zapewniamy całodniowe wyżywienie: śniadania, obiadokolacje i kolacje (z możliwością wyboru). Na zamówienie przygotowujemy lunch pakiety. Organizujemy pikniki na tratwie, imprezy, biesiady, ogniska, grille, pokazy wypieku sękacza metodą naturalną połączoną z degustacją swojskich wyrobów ekologicznych takich jak: mięsne regionalne wyroby wędzone, smalczyk, ogórek kiszony, chleb i różnego rodzaje napitki. Godziny wydawania posiłków dostosowujemy do Państwa życzenia.

Prywatne pole namiotowe - mamy swoje pole namiotowe, z własną linią brzegową, znajdujące się nad rzeką Biebrzą. Pole namiotowe Biebrza24 jest w pełni zagospodarowane i posiada: pomost, dużą świetlicę z kominkiem, szałasy na palach, saunę, 3 paleniska na ognisko, kijki do kiełbasek, ławki, stoły, huśtawki, pompę do wody, śmietniki, boisko do siatkówki i „naturalne” kabiny prysznicowe.

Własna wypożyczalnia sprzętu turystycznego - na miejscu znajduje się wypożyczalnia Biebrza24, która dysponuje dobrym, niezniszczonym i różnorodnym sprzętem turystycznym – tratwy, kajaki, canoe, łódki, rowery terenowe, namioty, śpiwory, butle gazowe, kamizelki asekuracyjne różnych rozmiarów, karimaty i inny sprzęt turystyczny.

Organizator turystyki aktywnej  - z nami zorganizujesz spływ tratwą, spływ kajakiem, wycieczkę rowerową, wycieczkę pieszą i inne atrakcje turystyczne dostępne w naszej ofercie.

Prowadzimy Punkt Informacji Turystycznej - uzyskasz u nas cały wachlarz informacji o odwiedzanym przez Ciebie regionie. Nabyć możesz w naszym punkcie IT różnego rodzaju informatory, mapy, foldery, książki, albumy i inne wydawnictwa Biebrzańskiego Parku Narodowego oraz województwa podlaskiego. Możesz również skorzystać z komputera z dostępem do sieci, który jest przygotowany wyłącznie dla turystów.

Na miejscu załatwisz formalności związane z opłatami do BbPN - prowadzimy sprzedaż – licencji wędkarskich, zezwoleń na spływy, biletów wstępu na szlaki do Biebrzańskiego PN.

Oszczędzasz Swój czas - wybierając nasze usługi masz możliwość załatwienia wszystkiego na miejscu bez konieczności dodatkowego szukania i zbędnego tracenia czasu.

Tylko firmy sprawdzone i godne polecenia - dysponujemy własną sprawdzoną bazą kontaktów dotyczącą: noclegów, gastronomi, przewodników, przewoźników i innych usługodawców turystycznych, których z czystym sumieniem możemy Wam polecić.

Kooperacja w sektorze turystycznym - współpracujemy z innymi firmami i usługodawcami z branży turystycznej w województwie podlaskim na zasadzie wspólnego polecania swoich usług i atrakcji turystycznych co czyni naszą ofertę bardziej bogatą i różnorodną w stosunku do innych ofert. Takim przykładem może być zrzeszenie, do którego należymy „Piątka znad Biebrzy”.

Rekomendacja GreenVelo - nasza firma Biebrza24 posiada również rekomendację Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym GreenVelo.

Wiedza i doświadczenie - jesteśmy absolwentami Politechniki Białostockiej na kierunku Turystyka i Rekreacja. W dalszym ciągu zgłębiamy swoją wiedzę, kwalifikacje i umiejętności biorąc czynny udział w różnych szkoleniach, spotkaniach i seminariach związanych z turystyką w naszym województwie. Zdobywana wiedza pozwala nam być na bieżąco w branży turystycznej, co też przekłada się na wysoki poziom obsługi Gości.

Możesz nabyć u nas różnego rodzaju wyroby i pamiątki związane z regionem:

Gadżety: breloczki, magnesy, rzeźby, wisiorki, kubki, długopisy, koszulki, pocztówki itp.

Mięsne smaki z Podlasia (wędzone wyroby regionalne): kiełbasa, polędwica, szynka, boczek, pieczeń, pasztet, golonka, baleron.

Sękacz podlaski wypiekany naturalną, tradycyjną, staropolską metodą.

Naturalny miód pszczeli o różnych smakach oraz miód z mniszka lekarskiego.

Swojski chleb.

Napitki ekologiczne różnego rodzaju.