Dlaczego my - Nasze mocne strony Biebrza24

Dlaczego Biebrza24? Poznaj nasze mocne strony i to, co nas wyróżnia spośród innych obiektów noclegowych oraz organizatorów turystyki nad Biebrzą.

Natychmiastowy kontakt - szanujemy Twój czas, dlatego staramy się najszybciej jak to możliwe odpowiadać na pytania skierowane do nas.

Dogodne położenie naszej bazy - to nie tylko bezproblemowy dojazd do nas, ale również możliwość sprawnej komunikacji przy organizacji jakichkolwiek imprez. Ośrodek nasz jest również świetną bazą wypadową, by zwiedzić Augustowszczyznę, Suwalszczyznę czy Podlasie.

Jesteśmy elastyczni - do każdej imprezy organizowanej u nas odnosimy się elastycznie i jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, sugestie oraz zmiany w programach przez Państwa proponowane.

Pomagamy i doradzamy - służymy dobrą radą i swoim doświadczeniem przy wyborze tras spływów, ścieżek rowerowych i pieszych oraz imprez uwzględniając zainteresowania i predyspozycje wszystkich uczestników.

Bezpieczna miejscowość - Sztabin to bezpieczna, nieduża miejscowość Gminna z bardzo ciekawą historią.

Dobra infrastruktura turystyczna - w Sztabinie znajduje się: bankomat 24h, bank, Punkt Informacji Turystycznej, sklepy spożywcze, apteka, ośrodek zdrowia, mechanik i elektryk samochodowy, kościół, CPN + gaz 24h, piekarnia i ciastkarnia, policja, straż, poczta, sklep wędkarski i rowerowy. Daje to naszym Gościom możliwość zaopatrzenia się i załatwienia swoich spraw bez konieczności zbędnych dojazdów, szukania i marnowania czasu.

Pomoc i bezpieczeństwo - priorytetem dla nas jest bezpieczeństwo turystów. Korzystając z naszych usług możesz mieć pewność, że Twoja prośba o pomoc w nagłych wypadkach nie będzie zbagatelizowana. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h/dobę. Nie tylko w naszym Ośrodku Wypoczynkowym, na polu namiotowym, ale również podczas spływu kajakiem, tratwą lub na szlakach turystycznych.

Własny transport - dysponujemy własnymi busami i zapewniamy pełną obsługę transportową w przewozie Turystów, bagaży i sprzętu turystycznego. Na życzenie odbieramy Gości z PKP, PKS, hoteli, pensjonatów, kwater agroturystycznych i innych miejsc pobytu. Istnieje możliwość transferu bagaży na trasie spływu pomiędzy kolejnymi miejscami noclegowymi. Dowozimy zakupy i wyżywienie w miejsca wcześniej ustalone.

Własny parking - dysponujemy własnym parkingiem gdzie bezpiecznie można zostawić samochody, motory czy rowery.

Znamy Biebrzę - mieszkamy od urodzenia nad Biebrzą i dobrze znamy Biebrzański Park Narodowy oraz okolicę. Posiadamy aktualne informacje oraz obserwujemy na bieżąco warunki przyrodnicze i meteorologiczne panujące na naszym terenie. Co do poziomu wody w rzece, dostępności niektórych odcinków szlaków, siły wiatrów i opadów.

Jesteśmy konkurencyjni - nie jesteśmy agentem turystycznym ani pośrednikiem turystycznym dlatego w naszych cenach nie ma dodatkowo ukrytych kosztów.

Dobrze rozwinięta baza noclegowa - dysponujemy własną bazą noclegową z różnymi formami zakwaterowania: pokoje z łazienkami, domek letniskowy, noclegi grupowe, pole namiotowe, noclegi w namiotach lub szałasach na palach, noclegi na tratwie biebrzańskiej oraz camping.

Wyżywienie na miejscu - serwujemy smaczną regionalną kuchnią podlaską, w której zapewniamy całodobowe wyżywienie: śniadania, obiadokolacje i kolacje (z możliwością wyboru). Na zamówienie przygotowujemy lunch pakiety. Organizujemy pikniki na tratwie, imprezy, biesiady, ogniska, grille, pokazy wypieku sękacza metodą naturalną połączoną z degustacją swojskich wyrobów ekologicznych takich jak: mięsne regionalne wyroby wędzone, smalczyk, ogórek kiszony, chleb i różnego rodzaje napitki. Godziny wydawania posiłków dostosowujemy do Państwa życzenia.

Prywatne pole namiotowe - mamy swoje pole namiotowe, z własną linią brzegową, znajdujące się nad rzeką Biebrzą. Pole namiotowe Biebrza24 jest w pełni zagospodarowane i posiada: pomost, dużą świetlicę z kominkiem, szałasy na palach, saunę, 3 paleniska na ognisko, kijki do kiełbasek, ławki, stoły, huśtawki, pompę do wody, śmietniki, boisko do siatkówki i „naturalne” kabiny prysznicowe.

Własna wypożyczalnia sprzętu turystycznego - na miejscu znajduje się wypożyczalnia Biebrza24, która dysponuje dobrym, niezniszczonym i różnorodnym sprzętem turystycznym – tratwy, kajaki, canoe, łódki, rowery terenowe, namioty, śpiwory, butle gazowe, kamizelki asekuracyjne różnych rozmiarów, karimaty i inny sprzęt turystyczny.

Organizator turystyki aktywnej  - z nami zorganizujesz spływ tratwą, spływ kajakiem, wycieczkę rowerową, wycieczkę pieszą i inne atrakcje turystyczne dostępne w naszej ofercie.

Prowadzimy Punkt Informacji Turystycznej - uzyskasz u nas cały wachlarz informacji o odwiedzanym przez Ciebie regionie. Nabyć możesz w naszym punkcie IT różnego rodzaju informatory, mapy, foldery, książki, albumy i inne wydawnictwa Biebrzańskiego Parku Narodowego oraz województwa podlaskiego. Możesz również skorzystać z komputera z dostępem do sieci, który jest przygotowany wyłącznie dla turystów.

Na miejscu załatwisz formalności związane z opłatami do BbPN - prowadzimy sprzedaż – licencji wędkarskich, zezwoleń na spływy, biletów wstępu na szlaki do Biebrzańskiego PN.

Oszczędzasz Swój czas - wybierając nasze usługi masz możliwość załatwienia wszystkiego na miejscu bez konieczności dodatkowego szukania i zbędnego tracenia czasu.

Tylko firmy sprawdzone i godne polecenia - dysponujemy własną sprawdzoną bazą kontaktów dotyczącą: noclegów, gastronomi, przewodników, przewoźników i innych usługodawców turystycznych, których z czystym sumieniem możemy Wam polecić.

Kooperacja w sektorze turystycznym - współpracujemy z innymi firmami i usługodawcami z branży turystycznej w województwie podlaskim na zasadzie wspólnego polecania swoich usług i atrakcji turystycznych co czyni naszą ofertę bardziej bogatą i różnorodną w stosunku do innych ofert. Takim przykładem może być zrzeszenie, do którego należymy „Piątka znad Biebrzy”.

Rekomendacja GreenVelo - nasza firma Biebrza24 posiada również rekomendację Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym GreenVelo.

Wiedza i doświadczenie - jesteśmy absolwentami Politechniki Białostockiej na kierunku Turystyka i Rekreacja. W dalszym ciągu zgłębiamy swoją wiedzę, kwalifikacje i umiejętności biorąc czynny udział w różnych szkoleniach, spotkaniach i seminariach związanych z turystyką w naszym województwie. Zdobywana wiedza pozwala nam być na bieżąco w branży turystycznej, co też przekłada się na wysoki poziom obsługi Gości.

Możesz nabyć u nas różnego rodzaju wyroby i pamiątki związane z regionem:

Gadżety: breloczki, magnesy, rzeźby, wisiorki, kubki, długopisy, koszulki, pocztówki itp.

Mięsne smaki z Podlasia (wędzone wyroby regionalne): kiełbasy, polędwice, szynki, boczki, pieczenie, pasztety, golonki, baleron

Sękacz podlaski wypiekany naturalną, tradycyjną, staropolską metodą

Naturalny miód pszczeli o różnych smakach oraz miód z mniszka lekarskiego

Swojski chleb

Napitki ekologiczne różnego rodzaju