Certyfikat informacji turystycznej dla Biebrza24

Certyfikat Polskiego Systemu Informacji Turystycznej

Certyfikat informacji turystycznej dla Biebrza24Dnia 14.11.2022 w Operze i Filharmonii Podlaskiej odbyła się Gala wręczenia Certyfikatów Polskiego Systemu Informacji Turystycznej. Niestety osobiście nie mogliśmy go odebrać. Dzięki Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej certyfikat dotarł do nas pocztą i wisi już na zasłużonym miejscu. Nasz Punkt Informacji Turystycznej Biebrza24, który prowadzimy w Sztabinie już od kilkunastu lat bierze czynny udział w obsłudze ruchu turystycznego. Dokładamy wszelkich starań, aby promować Gminę Sztabin, Biebrzański Park Narodowy, Augustowszczyznę, jak również całe województwo podlaskie.
 
Z tego też miejsca chcemy bardzo podziękować POT (Polskiej Organizacji Turystycznej) oraz PROT (Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej) za docenienie naszej pracy i nadanie nam kategorii dwóch gwiazdek z trzech możliwych do uzyskania.
 
Nadany nam certyfikat zobowiązuje nas i daje nam siłę na kolejne lata, aby w dalszym ciągu promować ten uroczy zakątek na Ziemi. Między innymi poprzez współpracę z różnymi podmiotami z branży, ale i nie tylko.
Przez Biebrza24 Informacje