Jakiś czas temu gościliśmy u siebie blogerkę - Kasię Tutko (www.polaczkropki.pl). Kasia opisała swoją przygodę z tratwą na blogu pod tytułem "Weekend nad Biebrzą - spływ tratwą". Blogerka udziela sporo praktycznych rad spływowiczom. Czytając jej artykuł dowiesz się między innymi, jak zorganizować spływ, co zabrać ze sobą na spływ tratwą, jak wygląda życie na tratwie. Zobaczysz również sporo ciekawych zdjęć jakie zrobiła Kasia podczas spływu Biebrzą.

Zdjęcia z bloga Połącz Kropki. Weekend nad Biebrzą – spływ tratwą

"Lubimy w podróży kolekcjonować nowe historie i odwiedzać nietypowe miejsca. Do domku na drzewie pod Lublinem jeszcze nie dotarliśmy. Do lodowego hotelu w Finlandii również. Za to spędziliśmy weekend, mieszkając na tratwie. Dwa dni nad Biebrzą, w obecności natury, kolorowego zachodu słońca i krótkiej drzemki na dachu tratwy pod konstelacją gwiazd był wart każdej złotówki. W tym odcinku weekend nad Biebrzą – spływ tratwą".

Mam nadzieję, że Kasia zachęciła Was do spływu tratwą rzeką Biebrzą. Chcesz dowiedzieć się więcej o spływach tratwami? Jeśli masz jakieś wątpliwości lub pytania? Zapraszamy do kontaktu z nami.