Tydzień na tratwie (7 dni)

Siedem dni spływu tratwą biebrzańską w najdzikszej części Biebrzy. Jeżeli szukasz miejsca na Ziemi gdzie możesz odpocząć od szarej codzienności i tego szybkiego tempa życia. To ten spływ tratwą w Biebrzańskim Parku Narodowym jest właśnie dla Ciebie. Tu zapomnisz o komputerze, internecie, zegarku i tym wszystkim, co podnosi Ci ciśnienie. Znajdziesz ukojenie w otaczającej Cię przebogatej przyrodzie największego Parku Narodowego w Polsce.

Cena: 1950 zł za wypożyczenie tratwy na 7 dni (nie zawiera opłat za karty wstępu do BbPN)

Opis produktu turystycznego

 

Dzika Biebrza jest jedną z najbardziej leniwych i niedostępnych rzek Polski. Jej krajobrazy można podziwiać z pokładu tratwy, która została zaprojektowana i wyposażona tak, by jej pasażerowie nie musieli opuszczać pokładu nawet przez kilka dni. Ma powierzchnię ok. 18 m2 i cieszy się ogromnym uznaniem wśród turystów. Jest rajem dla leniuchów i wyzwaniem dla osób lubiących wysiłek fizyczny. Płynąc nią, można prowadzić ożywione rozmowy przy grillu w cieniu pokładowej wiaty. Podglądać przyrodę, zażywać kąpieli słonecznych, czy czytać książkę na obszernym tarasie widokowym na górnym pokładzie. Można też zażywać ruchu, pływając w Biebrzy lub dbać o jej przemieszczanie się, wymagające sprawnej współpracy przynajmniej 2 osób. Rytm dnia oraz nocleg na tratwie są harmonijnym dopełnieniem naturalnego rytmu, którego klimat właśnie zaczynasz czuć...

W Sztabinie omawiamy program imprezy i dopełniamy formalności. Wraz ze sprzętem jedziemy do Kamiennej, miejsca wodowania tratwy i… zaczynamy ekscytującą podróż do Podhorodnianki przez 3 - 4 dni. Na polu namiotowym w Podhorodniance można (za dodatkową opłatą) zamówić banię ruską (saunę parową). Uzupełnić zapasy wody, prowiantu, doładować komórki, zamówić posiłki lub skorzystać z natrysków w łazienkach. Jednym słowem skorzystać z cywilizacji i przez kolejne 3-4 dni rozkoszujemy się przyrodą, spokojem i wyśmienitym towarzystwem, a ostatniego dnia kończymy spływ przed zachodem słońca i informujemy telefonicznie organizatorów o gotowości do odbioru nas i tratwy. Produkt turystyczny jest dostępny w dowolnym terminie między 1 kwietnia, a 30 października.