Spływ chatą na tratwie (4 dni)

Któż z nas nie chciałby pomieszkać w chacie na wodzie, wokół zmieniającego się nieustannie krajobrazu? Któż z nas nie miałby ochoty na zupełne oderwanie się od szarej codzienności? Podziwianie uroków nieujarzmionej Biebrzy, wędkowanie czy leniuchowanie w słońcu. Wszystko to jest możliwe na pokładzie niekonwencjonalnej tratwy biebrzańskiej.

Cena: 1200 zł za wypożyczenie tratwy na 4 dni (nie zawiera opłat za karty wstępu do BbPN)

Opis produktu turystycznego

 

Dzika Biebrza ze swoim rekordowo niskim spadkiem jest jednocześnie jedną z najbardziej leniwych i niedostępnych rzek Polski. Jej krajobrazy można podziwiać z pokładu niekonwencjonalnej tratwy, która została zaprojektowana i wyposażona tak, by jej pasażerowie nie musieli opuszczać pokładu nawet przez kilka dni. Ma powierzchnię ok. 18 m2 i cieszy się ogromnym uznaniem wśród turystów. Jest rajem dla leniuchów i wyzwaniem dla osób lubiących wysiłek fizyczny. Płynąc nią, można prowadzić ożywione rozmowy przy grillu w cieniu pokładowej wiaty, podglądać przyrodę, zażywać kąpieli słonecznych czy czytać książkę na obszernym tarasie widokowym na górnym pokładzie. Można też zażywać ruchu, pływając w rzece lub dbać o jej przemieszczanie się, wymagające sprawnej współpracy przynajmniej 2 dorosłych osób. Rytm dnia oraz nocleg na tratwie są harmonijnym dopełnieniem naturalnego rytmu, którego klimat właśnie zaczynasz czuć...

W Sztabinie omawiamy program imprezy i dopełniamy formalności. Wraz ze sprzętem jedziemy do miejsca wodowania tratwy i… zaczynamy ekscytującą podróż! Przez 4 dni rozkoszujemy się przyrodą, spokojem i wyśmienitym towarzystwem, a ostatniego dnia kończymy spływ przed zachodem słońca. Produkt turystyczny jest dostępny w dowolnym terminie między 1 kwietnia, a 30 października.