Krótki spływ tratwą (około 2 godz.) po Biebrzy

Ten krótki spływ tratwą przygotowaliśmy dla Gości, by mogli przeżyć przygodę z Biebrzą, poznać ukształtowanie rzeki i poczuć frajdę, jaką jest pobyt na Biebrzańskiej tratwie. Zachęcić do kilkudniowego spływu z chatą na tratwie i noclegiem na Biebrzy, wsłuchując się w odgłosy nocnego życia natury. Nie zabraknie okazji by poznać chronioną faunę i florę Biebrzańskiego Parku Narodowego. Obserwować unikalną przyrodę w wodzie i na lądzie.

450 zł za wypożyczenie tratwy (nie zawiera opłat za karty wstępu do BbPN)

Opis produktu turystycznego

Krótki spływ tratwą biebrzańską, trwa około 2 godzin i odbywa się w dowolnym terminie między 1 kwietnia, a 30 października. Przemieszczanie tratwy za pomocą pychów i wioseł nie jest trudne, lecz wymaga współpracy przynajmniej 2 osób. Jest to idealna okazja do spalenia kalorii i zintegrowania się całej grupy. Uczestnicy spływu spotykają się w miejscu odprawy - Ośrodek Wypoczynkowy „Biebrza24” w Sztabinie gdzie następuje dopełnienie formalności. Po przewiezieniu osób i sprzętu na miejsce startu oraz poinstruowaniu załogi wodujemy tratwę i zaczynają Państwo ekscytującą podróż, którą można sobie uprzyjemnić:

  • Grillowaniem (za dodatkową opłatą: grill, węgiel, podpałka do grilla, swojska kiełbasa. Lub zabrać własny osprzęt z jedzeniem).
  • Foto-safari
  • Podglądaniem przyrody
  • Wędkowaniem
  • Kąpielą w Biebrzy
  • Opalaniem się lub innymi atrakcjami.

W Sztabinie dzwonicie do organizatora informując o zakończonym spływie i bus przywozi Państwa do miejsca odprawy.