Czym jest ZUMBA?

ZUMBA - to niesamowite połączenie tańców latynoamerykańskich z aerobikiem, dzięki którym można spalić nawet 600 kalorii. Łączy ona w sobie energetyczną i motywującą muzykę z wyjątkowo prostymi krokami oraz układami tanecznymi, wykonywanymi w doborowym towarzystwie. Zumba to zajęcia fitness poprawiające sylwetkę i pozwalające na zrzucenie zbędnych kilogramów w bardzo atrakcyjny, miły i wdzięczny sposób.


Co jeszcze warto wiedzieć o Zumbie?

Zumba jest bardzo efektywna – jako trening cardio łączy zabawę z wysiłkiem fizycznym, poprawia samopoczucie, wyzwala w nas pozytywną energię, ale również rzeźbi i ujędrnia nasze ciało.

Poprzez połączenie w Zumbie energetycznej i motywującej muzyki, w dynamicznych rytmach latynoamerykańskich z wyjątkowymi krokami, oraz ich prostymi połączeniami, zrywa się z monotonią normalnych zajęć grupowych.

Zumba to przede wszystkim świetna zabawa – na zajęciach bawimy się jak na „imprezie”, zapominamy o codziennych problemach i upływie czasu oraz nabieramy pewności siebie.


Dla kogo jest Zumba i kto może Zumbować?

Zumba jest dla każdego bez względu na wiek, płeć i posiadaną kondycję. Łatwe do naśladowania kroki taneczne, urozmaicona kompozycja ruchów i energetyczna muzyka wprawia wszystkich w optymistyczny nastrój i pobudza do wspólnej zabawy. Łatwe ćwiczenia sprawiają przyjemność z Zumbowania nie tylko starszym uczestnikom, ale również i tym najmłodszym. W Zumbie nikt nikogo nie rozlicza z kroków, każdy daje z siebie tyle ile jest w stanie dać.

Krótko mówiąc Zumba to zajęcia, podczas których każdy uczestnik biorący w nich udział świetnie się bawi, a przy tym pracuje swoim ciałem i każdym mięśniem nad osiągnięciem doskonałej formy fizycznej.

Już dziś masz możliwość skorzystania z takich zajęć, na których przeniesiesz się w inny wymiar. Zajęcia prowadzi młoda, energiczna, wysportowana i z mega pozytywnym nastawieniem do życia i do tego co robi, Agnieszka (licencjonowany instruktor Zumby), która w bezpieczny sposób przeprowadzi Cię przez ten trening.

Informacje dodatkowe:

  • zajęcia standardowo trwają 50 min (z możliwością ich wydłużenia)
  • obowiązuje strój i obuwie sportowe (w duże upały stroje kąpielowe)
  • zabieramy ze sobą dużą ilość wody (obowiązkowe nawodnienie w czasie zajęć)
  • Bezapelacyjnie, należy zabrać również dużo uśmiechu i pozytywnej energii

Więcej informacji można uzyskać bezpośrednio u nas w biurze Ośrodka Wypoczynkowego Biebrza24 lub kontaktując się z instruktorem Zumby

Agnieszka
e-mail:  
tel.: 731-061-566

Galeria zdjęć