Opinie o Biebrza24

 

W branży turystycznej działamy od 1999 roku. Przez ten czas zyskaliśmy duże grono zadowolonych z naszych usług Gości, którzy z chęcią wracają do Biebrza24 oraz polecają nas innym swoim znajomym.

Z góry chcemy Wam bardzo, ale to bardzo serdecznie podziękować za wszystkie miłe słowa i opinie, które piszecie na nasz temat. Wszystkie te Wasze działania i oznaki uznania dla naszej pracy niesamowicie nas motywują oraz napędzają. Dają energię do działania, rozwijania i ciągłego ulepszania naszej oferty i obsługi, a to wszystko właśnie dzięki Wam!

Jesteśmy niezwykle dumni, że doceniacie to co robimy i że grono naszych Gości – Przyjaciół cały czas się powiększa!

Tym samym zachęcamy Wszystkich, którzy korzystali z naszych usług do podzielenia się wrażeniami w kilku zdaniach z Waszego pobytu w Biebrza24 i pozostawienia opinii na temat oferowanych przez nas usług.

 

Dziękujemy jeszcze raz i pozdrawiamy serdecznie.
Zespół Biebrza24


 

Wystaw lub sprawdź opinie o Biebrza24 w innych serwisach.

Oceń Biebrza24 w Google Maps

Opinie Biebrza24 Google Maps

booking.com opinie biebrza24


Możesz również podzielić się wrażeniami z pobytu zostawiając wpis w Księdze Gości.
Kliknij w button poniżej i „
Umieść nowy wpis”.

Dodaj nowy wpis.

 
 
 
 
 
 
 
- Pola oznaczone (*) są wymagane.
- Na podany e-mail w formularzu zostanie wysłany link aktywacyjny. Po jego zatwierdzeniu opinia ukarze się na stronie. Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony.
- Ze względów bezpieczeństwa zapisaliśmy adres IP: 3.228.10.34.
- Może się tak zdarzyć, że wpis będzie widoczny w Księdze Gości dopiero po tym jak go przejrzymy pod kątem spamu.
- Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usuwania, lub nie publikowania wpisów.
Piotr z Gdańsk/Banino napisał/a 14 lipca 2019:
To było cudowne oderwanie się od zgiełku miasta. Byliśmy grupką 9 osób z czego najmłodszy uczestnik - 3 latek; połączyliśmy dwie tratwy i każdy przez 3 doby miał świetną zabawę. Warunki na tratwie super, można wypożyczyć butlę gazową, grila i nawet materac do spania - teraz już wiem że tylko tyle wystarczy aby funkcjonować. Telewizor, telefon, prysznic a nawet wygodna i zaciszna toaleta - okazuje się, że można sobie bez tego poradzić!! Ośrodek - schludny, czysty, w otoczeniu pól- ocena celująca Obsługa - Pani Szefowa - pełen profesjonalizm; Panowie Piotr i Marcin przemili Goście - pomogą i załatwią wszystko!! Uwaga - PROSZĘ KONIECZNIE WYKUPIĆ OBIADY(już mi ślinka leci) - MEGA PYSZNE; ale co tu pisać trzeba spróbować. Serdecznie polecam i chętnie ponownie odwiedzimy!!!!!!! P.S. Ateny - kontakt nawiązany