Opinie o Biebrza24

 

W branży turystycznej działamy od 1999 roku. Przez ten czas zyskaliśmy duże grono zadowolonych z naszych usług Gości, którzy z chęcią wracają do Biebrza24 oraz polecają nas innym swoim znajomym.

Z góry chcemy Wam bardzo, ale to bardzo serdecznie podziękować za wszystkie miłe słowa i opinie, które piszecie na nasz temat. Wszystkie te Wasze działania i oznaki uznania dla naszej pracy niesamowicie nas motywują oraz napędzają. Dają energię do działania, rozwijania i ciągłego ulepszania naszej oferty i obsługi, a to wszystko właśnie dzięki Wam!

Jesteśmy niezwykle dumni, że doceniacie to co robimy i że grono naszych Gości – Przyjaciół cały czas się powiększa!

Tym samym zachęcamy Wszystkich, którzy korzystali z naszych usług do podzielenia się wrażeniami w kilku zdaniach z Waszego pobytu w Biebrza24 i pozostawienia opinii na temat oferowanych przez nas usług.

 

Dziękujemy jeszcze raz i pozdrawiamy serdecznie.
Zespół Biebrza24


 

Wystaw lub sprawdź opinie o Biebrza24 w innych serwisach.

Oceń Biebrza24 w Google Maps

Opinie Biebrza24 Google Maps

booking.com opinie biebrza24


Możesz również podzielić się wrażeniami z pobytu zostawiając wpis w Księdze Gości.
Kliknij w button poniżej i „
Umieść nowy wpis”.

Dodaj nowy wpis.

 
 
 
 
 
 
 
- Pola oznaczone (*) są wymagane.
- Na podany e-mail w formularzu zostanie wysłany link aktywacyjny. Po jego zatwierdzeniu opinia ukarze się na stronie. Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony.
- Ze względów bezpieczeństwa zapisaliśmy adres IP: 3.228.10.34.
- Może się tak zdarzyć, że wpis będzie widoczny w Księdze Gości dopiero po tym jak go przejrzymy pod kątem spamu.
- Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usuwania, lub nie publikowania wpisów.
Elżbieta z Marki napisał/a 20 czerwca 2018:
Bardzo dziękujemy za fachowa i miła opiekę. Spływ tratwami polecam wszystkim 😀, niesamowity powrót do natury, cisza, spokój , tylko my i rzeka i tataraki 😜. Oczywiście trzeba trochę „popedałować” 🙃 , bywało ciężko ale w tym jest cały urok 😊 Polecam wziąć do spania materace😉, ogólnie można sobie tam wszystko przyrządzić do jedzenia ( nasze posiłki były krolewskie☺️) ale i tak najważniejsze jest towarzystwo.Naprawde dużo rzeczy można tam zmieścić. Rewelacyjnie było sobie co jakiś czas wskoczyć do wody( woda bardzo czysta i ciepła). My już planujemy , że wracamy 😀 więc Marcin napewno będzie zadowolony 😜😜😒😂- „Teraz ja mówię!!!!” , ciężko było nas ogarnąć 😛🤪 no ale w końcu to 8 kobiet 🤓😊😂😇, które przepłynęły 10 km w niecałe dwa dni 😁, z małymi atrakcjami( tatarak)🙃 pozdrawiamy i nie możemy się doczekać ponownych odwiedzin😊