W branży turystycznej działamy z powodzeniem od 1999 roku. Przez ten czas zyskaliśmy grono zadowolonych z naszych usług klientów, którzy chętnie polecają nas innym swoim znajomym.

Zachęcamy również i Państwa do podzielenia się wrażeniami w kilku zdaniach z pobytu w Biebrza24 i pozostawienia swojej opinii na temat oferowanych przez nas usług.

Z góry serdecznie dziękujemy za wszystkie miłe słowa i opinie, które piszecie na temat naszej firmy.
Daje nam to niezwykle pozytywną energię na dalsze działanie i bardzo przyjazną atmosferę. 

Pozdrawiamy serdecznie
Zespół Biebrza24

Dodaj nowy wpis.

 

 

 

 

 

 

 
- Pola oznaczone (*) są wymagane.
- Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony.
- Ze względów bezpieczeństwa zapisaliśmy adres IP: 54.161.3.96.
- Może się tak zdarzyć, że wpis będzie widoczny w Księdze Gości dopiero po tym jak go przejrzymy pod kątem spamu.
- Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usuwania, lub nie publikowania wpisów.
11 wpisów.

Marta i Patryk


napisał/a 10 lipca 2017 o 09:42:
Dziękujemy za wszystko, było naprawdę rewelacyjnie.
Agnieszka


napisał/a 28 grudnia 2016 o 17:32:
Polecam zakup sękaczy, ciasto wyśmienite, smakowite, dobrze wypieczone. Zamówienie zostało zrealizowane terminowo i profesjonalnie.
Maryjka


napisał/a 5 września 2016 o 22:33:
Polecam gorąco spływ TRATWĄ BIESIADNĄ zakończony ogniskiem, sauną i kąpielą w lodowatej Biebrzy 🙂 Nie ma lepszej formy spędzania słonecznego weekendu z rodziną lub przyjaciółmi!!! Raj zarówno dla ornitologów szukających wyciszenia jak i dla biesiadników, którzy pokonują rzekę z "Duchem Biebrzy", bębnami i śpiewem na ustach! 😆 Świetna organizacją sprawia, że właściciele dobrze wiedzą jak puszczać Tratwy aby wzajemne nikomu nie przeszkadzać. Zazdroszczę wszystkim, którzy mają przed sobą pierwszy spływ! Ja szykuję się już na szósty w kolejnym sezonie 🙂 ale każdy kolejny jest coraz większą przygodą! Pozdrawiam najpiękniej wszystkich miłośników Biebrzy!!!
Dominika


napisał/a 2 września 2016 o 10:18:
Dziękuję za udany urlop. Zarezerwowałam wstępnie tratwę już na ten rok, bo wspaniale wypoczęliśmy i musimy to powtórzyć.:) 8)
Joanna S


napisał/a 23 czerwca 2016 o 09:45:
Piekne, spokojne miejsce. Cudowna przyroda, która zachwyci każdego. Gospodarze mili, bardzo pomocni w każdej sytuacji. Na miejscu można zjeść pyszne, domowe jedzenie, można zorganizować ognisko lub zjeść regionalny przysmak jakim jest sękacz 🙂 Spływ Biebrzą to niezapomniane, cudowne przeżycie 😆 Goraco polecam 🙂
Katarzyna i Józef


napisał/a 13 czerwca 2016 o 09:54:
Zabraliśmy na pole namiotowe Biebrza24 naszych uczniów z klas IV-V. To urokliwe miejsce szybko urzekło nas swoją atmosferą. Bliskość przyrody pozwoliła nam zapomnieć o chaosie miasta. Długie rozmowy na pomoście i przy ognisku, poranne kajaki i wieczorne atrakcje będziemy jeszcze długo wspominać. A spływ tratwami to zupełnie wyjątkowa i niepowtarzalna atrakcja, która uczy współpracy i wytrwałości. Pobyt nad Biebrzą to coś dla tych, którzy chcą oderwać się od rutyny i przenieść na trochę do równoległej rzeczywistości. Pozytywnego obrazu wyjazdu dopełniła wielka dyspozycyjność gospodarzy.
Dorota


napisał/a 21 maja 2016 o 15:43:
Polecam gorąco! Cudowna przyroda, przemili gospodarze, dla których żadna zachcianka turysty nie jest niemożliwa 😛 Spływ tratwą bajeczny. Gospodarze tak wszystko zorganizują, że nam zostaje tylko się relaksować. 😆
Krzysztof Kurc


napisał/a 15 maja 2016 o 12:41:
Chciałbym podziękować za ciepłe przyjęcie i za pomoc. Polecam wszystkim którzy chcą zrobić spływ po Biebrzy. Pozdrawiam.
Magda


napisał/a 15 listopada 2015 o 20:52:
Wracam wspomnieniami nad Biebrzę, mile wspominam spływ tratwą, przejażdżki rowerowe i cieplutką ruską banię, która teraz w chłodne dni bardzo by się przydała 🙂
Majka


napisał/a 15 sierpnia 2015 o 09:36:
Mnie też przez tydzień żaden komar nie dziabnął, a bardzo mnie lubią. Ja jestem tu już trzeci raz, urzekła mnie cisza na Biebrzy. Polecam
Maciek


napisał/a 21 lipca 2015 o 10:31:
To miejsce jest godne polecenia, piknik na spływie udany 🙂 wrócimy tu na pewno. 🙂
Gratulacje pomysłodawcom tratw. Zaskoczyło mnie brak komarów.

Opinie z Booking