• Szybki kontakt, szanujemy Twój czas, dlatego staramy się najszybciej jak to tylko możliwe odpowiadać na wszelkie pytania skierowane do nas poprzez e-mail, czy telefonicznie. Każdy z nas lubi mieć szybko i pozytywnie załatwioną sprawę czy temat, dlatego kontakt z nami jest konkretny i natychmiastowy.
 • Dogodne położenie naszej bazy Ośrodka Wypoczynkowego Biebrza24 w Sztabinie umożliwia nie tylko bezproblemowy dojazd do nas z różnych miejscowości w Polsce, ale również możliwość sprawnej komunikacji przy organizacji spływów, rajdów, wycieczek czy jakichkolwiek imprez. Ośrodek nasz jest również świetną bazą wypadową by zwiedzić Augustowszczyznę, Suwalszczyznę czy Podlasie.
 • Jesteśmy elastyczni – do każdej imprezy organizowanej u nas odnosimy się elastycznie i jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, sugestie oraz zmiany w programach przez Państwa proponowane.
 • Służymy dobrą radą i swoim doświadczeniem przy wyborze tras spływów, ścieżek rowerowych i pieszych oraz imprez uwzględniając zainteresowania i predyspozycje wszystkich uczestników.
 • Bezpieczna miejscowość – Sztabin to bezpieczna, nieduża miejscowość Gminna z bardzo dobą infrastrukturą turystyczną i około turystyczną. W Sztabinie znajduje się: bankomat 24h, bank, Punkt Informacji Turystycznej, sklepy spożywcze, apteka, ośrodek zdrowia, mechanik i elektryk samochodowy, kościół, CPN + gaz 24h, piekarnia i ciastkarnia, policja, straż, poczta, sklep wędkarski i rowerowy. Daje to naszym Gościom możliwość zaopatrzenia się i załatwienia niektórych spraw bez konieczności zbędnych dojazdów, szukania i marnowania swojego czasu, który powinien być spożytkowany na wymarzony wypoczynek.
 • Bezpieczeństwo turystów jest dla nas priorytetem. Korzystając z naszych usług możesz mieć pewność, że Twoja prośba o pomoc w nagłych wypadkach nie będzie zbagatelizowana. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h/dobę jak sama nasza domena i nazwa firmy mówi Biebrza24. Nie tylko w naszym Ośrodku Wypoczynkowym, na polu namiotowym, ale również podczas spływu kajakiem, tratwą lub na szlakach pieszych bądź rowerowych.
 • Dysponujemy własnymi busami i zapewniamy pełną obsługę transportową w przewozie wszystkich Turystów, bagaży i sprzętu turystycznego. Na życzenie odbieramy Gości z PKP, PKS, hoteli, pensjonatów, kwater agroturystycznych i innych miejsc pobytu. Istnieje możliwość transferu bagaży na trasie spływu pomiędzy kolejnymi miejscami noclegowymi. Dowozimy zakupy i wyżywienie w miejsca wcześniej ustalone.
 • Ośrodek nasz dysponuje własnym parkingiem gdzie bezpiecznie można pozostawić samochody, motory czy rowery.
 • Mieszkamy od urodzenia nad Biebrzą i dobrze znamy Biebrzański Park Narodowy oraz okolicę. Posiadamy aktualne informacje oraz obserwujemy na bieżąco warunki przyrodnicze i meteorologiczne panujące na naszym terenie co do poziomu wody w rzece, dostępności niektórych odcinków szlaków, siły wiatrów i opadów.
 • Nie jesteśmy agentem turystycznym, ani pośrednikiem turystycznym dlatego w naszych cenach nie ma dodatkowo ukrytych kosztów, a co za tym idzie jesteśmy konkurencyjni.
 • Dysponujemy własną bazą noclegową z różnymi formami zakwaterowania: pokoje z łazienkami, domek letniskowy, tanie noclegi grupowe, pole namiotowe, noclegi w namiotach lub szałasach na palach, noclegi na przycumowanej tratwie biebrzańskiej oraz camping.
 • Posiadamy własną bazę gastronomiczną ze smaczną regionalną kuchnią podlaską w której zapewniamy całodobowe wyżywienie: śniadania, obiadokolacje i kolacje (z możliwością wyboru). Na zamówienie przygotowujemy lunch pakiety. Organizujemy pikniki na tratwie, imprezy, biesiady, ogniska, grille, pokazy wypieku sękacza metodą naturalną połączoną z degustacją swojskich wyrobów ekologicznych takich jak: mięsne regionalne wyroby wędzone, smalczyk, ogórek kiszony, chleb i różnego rodzaje napitki. Godziny wydawania posiłków dostosowujemy do Państwa życzenia.
 • Mamy swoje pole namiotowe, z własną linią brzegową, znajdujące się nad rzeką Biebrzą. Pole namiotowe Biebrza24 jest w pełni zagospodarowane i posiada: pomost, dużą świetlicę z kominkiem, szałasy na palach, saunę, 2 paleniska na ognisko, kijki do kiełbasek, ławki, stoły, huśtawki, pompę do wody, śmietniki, boisko do siatkówki i „naturalne” kabiny prysznicowe.
 • Na miejscu znajduje się wypożyczalnia Biebrza24, która dysponuje dobrym, niezniszczonym i różnorodnym sprzętem turystycznym – tratwy, kajaki, canoe, łódki, rowery terenowe, namioty, śpiwory, butle gazowe, kamizelki asekuracyjne różnych rozmiarów, karimaty i inny sprzęt turystyczny.
 • Prowadzimy Punkt Informacji Turystycznej. Uzyskasz u nas cały wachlarz informacji o odwiedzanym przez Ciebie regionie. Nabyć możesz w naszym punkcie IT różnego rodzaju informatory, mapy, foldery, książki, albumy i inne wydawnictwa Biebrzańskiego Parku Narodowego oraz województwa podlaskiego. Możesz również skorzystać z komputera z dostępem do sieci, który jest przygotowany wyłącznie dla turystów.
 • Prowadzimy sprzedaż – licencji wędkarskich, zezwoleń na spływy, biletów wstępu na szlaki do BbPN. Wszelkie formalności związane z opłatami do Parku załatwisz u nas na miejscu.

W Ośrodku u nas możesz nabyć różnego rodzaju wyroby i pamiątki związane z regionem:

 • Gadżety: breloczki, magnesy, rzeźby, wisiorki, kubki, długopisy, koszulki, pocztówki, itp.
 • Mięsne smaki z Podlasia (wędzone wyroby regionalne): kiełbasy, polędwice, szynki, boczki, pieczenie, pasztety, golonki, baleron
 • sękacz podlaski wypiekany naturalną, tradycyjną, staropolską metodą (na piecu opalanym drewnem)
 • naturalny miód pszczeli o różnych smakach oraz miód z mniszka lekarskiego
 • swojski chleb
 • napitki ekologiczne różnego rodzaju
 • Wybierając nasze usługi masz możliwość załatwienia wszystkiego na miejscu bez konieczności dodatkowego szukania i zbędnego tracenia czasu.
 • Ponad to dysponujemy własną sprawdzoną bazą kontaktów dotyczącą: noclegów, gastronomi, przewodników, przewoźników i innych usługodawców turystycznych, których z czystym sumieniem możemy Wam polecić.
 • Współpracujemy z innymi firmami i usługodawcami z branży turystycznej w województwie podlaskim na zasadzie wspólnego polecania swoich usług i atrakcji turystycznych co czyni naszą ofertę bardziej bogatą i różnorodną w stosunku do innych ofert. Takim przykładem może być zrzeszenie, do którego należymy „Piątka znad Biebrzy”.
 • Nasz Ośrodek Wypoczynkowy Biebrza24 posiada również rekomendację Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym GreenVelo.
 • Jesteśmy absolwentami Politechniki Białostockiej na kierunku Turystyka i Rekreacja. W dalszym ciągu zgłębiamy swoją wiedzę,  kwalifikacje i umiejętności biorąc czynny udział w różnych szkoleniach, spotkaniach i seminariach związanych z turystyką w naszym województwie. Zdobywana wiedza pozwala nam być na bieżąco w  branży turystycznej, co też przekłada się na wysoki poziom obsługi Gości.