Ośrodek Wypoczynkowy

 

Ośrodek Wypoczynkowy Biebrza24 położony jest w niedużej, spokojnej i bezpieczniej miejscowości Sztabin, przy ul. Polnej 50 i jest ostatnią posesją na ulicy. Za nami rozpościera się widok na las, Dolinę Biebrzy oraz pola i łąki nadbiebrzańskie. Gmina Sztabin posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę turystyczną i okołoturystyczną, co przekłada się na Państwa udany wypoczynek. Jeżeli poszukujesz noclegu i odpoczynku w Biebrzańskim Parku Narodowym (w niedalekim sąsiedztwie Augustowa) w ciszy, z dala od miejskiego zgiełku i hałasu na łonie natury w bezpośrednim jej kontakcie to bardzo dobrze trafiłeś.

Oferujemy naszym Gościom noclegi w dużych, słonecznych i przestronnych pokojach, jedno, dwu, trzy i cztero - osobowych z łazienką, TV i bezpłatnym dostępem do internetu (Wi-Fi). Pokoje znajdują się na poddaszu i posiadają  niezależne wejście przez klatkę schodową. W pokojach znajdują się wygodne łóżka jednoosobowe (z możliwością złączenia), komplet wypoczynkowy, stolik, ręczniki, czajnik bezprzewodowy, kubki, talerze i sztućce. To idealne miejsce noclegowe dla osób ceniących przestrzeń i komfort wypoczynku. 

Ośrodek Wypoczynkowy Biebrza24 posiada duży zadaszony taras, który jest świetnym miejscem do poczytania książki, wspólnych rozmów lub chwili relaksu w leżaku przy lampce wina (naszej produkcji) na świeżym powietrzu. Na podwórku znajduje się również miejsce rekreacyjne gdzie nasi najmłodsi Goście mogą pobawić się na placu zabaw dla dzieci, a starsi rozpalić ognisko lub grilla kosztując nasze regionalne domowe wyroby mięsne i smakując trunki oraz napitki w doborowym towarzystwie.

Dysponujemy również swoim zapleczem gastronomicznym ze smaczną regionalną kuchnią podlaską w której zapewniamy całodobowe wyżywienie: śniadania, obiady, obiadokolacje i kolacje (z możliwością wyboru). Na zamówienie przygotowujemy lunch pakiety, które są dobrą alternatywą, dla osób wybierających się na wycieczkę, spływ kajakowy lub tratwą czy też szlaki piesze i rowerowe. Porę wydawania posiłków dostosowujemy do Państwa możliwości.

Osoby, które wolą przygotowywać posiłki we własnym zakresie mogą skorzystać z ogólnodostępnego aneksu kuchennego.

Ośrodek Wypoczynkowy Biebrza24 to nie tylko baza noclegowa i żywieniowa w Biebrzańskim Parku Narodowym, ale również:

 • Wypożyczalnia sprzętu turystycznego – tratwy, kajaki, canoe, łódki, rowery terenowe, namioty, śpiwory, karimaty i inny sprzęt turystyczny
 • Organizator turystyki - turystyka aktywna to nasz konik napędowy w związku z tym przygotowaliśmy dla naszych Gości szeroki wachlarz atrakcji turystycznych i przeróżne formy spędzania czasu wolnego. Polecamy m.in.: spływy tratwami lub kajakami jedno lub kilkudniowe, wycieczki piesze, rajdy rowerowe i inne atrakcje dostępne w naszej ofercie.
 • Punkt Informacji Turystycznej –  gdzie uzyskasz cały wachlarz informacji o odwiedzanym przez Ciebie regionie. Nabyć możesz w naszym punkcie IT różnego rodzaju informatory, mapy, foldery, książki, albumy i inne wydawnictwa Biebrzańskiego Parku Narodowego oraz województwa podlaskiego.
 • Prowadzimy sprzedaż – licencji wędkarskich, zezwoleń na spływy, biletów wstępu na szlaki do BbPN
 • U nas możesz nabyć różnego rodzaju wyroby i pamiątki związane z regionem:
  • Gadżety: breloczki, magnesy, rzeźby, wisiorki, kubki, długopisy, koszulki, pocztówki, itp.
  • Mięsne smaki z Podlasia (wędzone wyroby regionalne): kiełbasy, polędwice, szynki, boczki, pieczenie, pasztety, golonki, baleron
  • sękacz podlaski wypiekany naturalną, tradycyjną, staropolską metodą (na piecu opalanym drewnem)
  • naturalny miód pszczeli o różnych smakach oraz miód z mniszka lekarskiego
  • swojski chleb
  • napitki ekologiczne różnego rodzaju